• verbraakje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 26-01 08:13
Beste Tweakers,

Mijn ouders willen graag alle cd's uit de woonkamer hebben. De versterker blijft op zijn plek staan. Alleen de cd's zullen in dozen worden opgeruimd. Alle cd's hebben we ingeladen in iTunes en staan opgeslagen op onze nas. Dit is handig omdat iedereen binnen de familie bij de muziek kan. Ze hebben ongeveer een budget van 50 euro.

Nu komt het probleem. Hoe gaan we de muziek afspelen op de versterker. Nu had ik 3 opties in gedachte.

1- Ik heb momenteel een banana pi "over" waar ik XBMC op zou kunnen draaien, deze zou ik aan kunnen sturen met een (nog te kopen) touchscreen 7".

2- Ik heb ook een oude android stick MK908 v3 "over" waar eveneens XBMC op zou kunnen draaien met een nog te kopen touchscreen (geen idee hoe goed dit werkt op een android stick)

3- In china een goedkope android tablet kopen (max 50 euro) en hier XBMC of vergelijkbaar ander programma op draaien. (Echter zit ik dan met 2 apparaten die "over" zijn;))

Iemand tips wat het beste zou kunnen werken?

Veiligheid staat voor op http://www.juniorverkeerslichten.nl


  • mad-dog
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 13:24
Waarom zou je er een scherm op aansluiten? Genoeg andere mogelijkheden om de muziek met smartphone/tablet aan te sturen

  • verbraakje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 26-01 08:13
Ze willen graag een centrale unit. Tot nu toe hadden we een bluetooth ontvanger aan de versterker.

Daarnaast ziet het er natuurlijk stoer uit als alles ingebouwd en weg gewerkt is.

[ Voor 30% gewijzigd door verbraakje op 17-12-2014 18:28 ]

Veiligheid staat voor op http://www.juniorverkeerslichten.nl