Toon posts:

Wat te doen met pc

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo beste tweakers

Dit is het eerst dat ik dit forum echt gebruik dus als er wat domme fouten in staan weet je waarom alvast bedankt voor je begrip :)

Zoon 2 jaar geleden heeft mijn vader voor mijn verjaardag een computer gegeven de Acer Aspire x3470
Hier zijn de globale specificaties:

Processor: AMD 6
Processor nummer: 3600
Processor kernen Quad core
Ram geheugen: 8 GB DIMM DDR3 (heb ik zelf al vol gepropt geen Slots voor meer geheugen over)
En mijn video kaart heb ik vervangen voor de: AMD HD 7750 1 GB GDDR5
Moeder bord kan ik nergens vinden helaas

Wat dus het probleem een beetje is is dat mijn pc al ouder begint te worden.
Sommige games moeten al op lagere graphics en gta 4 draait niet eens :-(
En ik vraag me dus af als het al nodig is om een nieuwe aan te gaan schaffen.
Ik zelf gebruik mijn pc zeer vaak om op te gamen.
Dus mijn 3 vragen zijn:


1 hoe lang is het nog slim om te wachten 1 jaar half jaar 2 jaar?
want is over 1 a 2 jaar 4k zo standaard dat ik dat dan beter gelijk kan nemen.

2 Hoeveel kost het ongeveer om een beest van een pc te hebben en alles te kunnen spelen tussen nu en de komende 3 a 4 jaar gewoon op high of ultra.

3 En hoeveel kost het om een pc te hebben die gewoon goed is en 3 a 4 jaar mee kan en alle games gewoon aan kan en dus dat de zware games gewoon op normaal draaien niet laag want dat ziet er niet echt mooi uit.

Ik hoop dat jullie mij advies kunnen geven en uiteindelijk zelf ook kennis kan delen met andere mensen.

Groetjes MantisMeister

  • RobinHood
  • Registratie: Augustus 2011
  • Niet online

RobinHood

Touch grass? Ben geen tuinman!

Een AMD 6? x6? Met 3600mhz? Die een quadcore is?

* RobinHood is officieel in de war

Enfin, stel, je hebt inderdaad een x6 1090T, wat een hexacore is, welke een turbo van 3,6ghz heeft, is je CPU iig nog behoorlijk leuk.

Je videokaart stelt iig niet heel veel voor om mee te gamen, het is leuk voor The Sims, maar daar is alles wel mee gezegd.

Enfin, antwoord op je vragen:

1: ik zie zelf 4k een behoorlijke vlucht nemen de komende tijd, het wordt net zo gehyped als fullHD jaren terug, echter, de vraag is ook: ga jij erin mee. Wel denk ik dat iig de GPU's de komende generaties weer grote stappen gaan zetten in snelheid. Echter, hoe lang wil je zelf wachten?

2: 4 jaar alles high/ultra 1080p is vrij lang, maar rond de 1000 euro is een mooie indicatie. Kan wat hoger, kan wat lager.

3: 3 of 4 jaar mid/high is wat goedkoper, ik denk dat 700-800 je dan al een heel eind brengt.

Als je wat duidelijker neerzet wat er nou in je kast zit, kunnen we beter advies geven. Speccy is een mooi programmatje om je hardware mee te bekijken.

People as things, that’s where it starts.


  • iceheart
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 14-03 15:30
A6-3600 helaas, geen 1090T. Daarnaast kan die behuizing max een single slot low profile GPU hebben (en de voeding houdt waarschijnlijk ook niet over!).

Al met al zal bij een zinnige upgrade naar verwachting weinig tot niets van MantisMeister's systeem behouden kunnen blijven.

[ Voor 82% gewijzigd door iceheart op 13-12-2014 00:21 ]


  • RobinHood
  • Registratie: Augustus 2011
  • Niet online

RobinHood

Touch grass? Ben geen tuinman!

Geheugen kan behouden blijven, voeding en kast ook misschien.

Wat ik zelf zou doen, is nu een niet al te dure pc kopen, welke goed genoeg is, met wat onderdelen die over 2-3 jaar ook nuttig gaan zijn [degelijke voeding, kast, SSD, HDD] en dus niet teveel eraan uitgeven, en dan over 2 of 3 jaar kijken wat zoal een update nodig heeft.

People as things, that’s where it starts.