Toon posts:

Origin - Instellen van andere directory voor save games

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb sinds kort een nieuwe hd waarop ik Origin opnieuw hebt geïnstalleerd. Enkel als ik een game speel, dan wordt het spel nog steeds gesaved op de oude locatie.

- Alle games en daarna origin client gedeïnstalleerd.
- Client opnieuw geïnstalleerd en enkel Dragon Age: Inquisition geïnstalleerd en weer kiest origin om de save games op de oude hd te saven.
- Gezocht op instellingen in origin en DA:I
- Gezocht in registry om te kijken of daar de save directory staat gedefinieerd.
- Een zoektocht op de gebruikelijke sites op internet geeft me weinig informatie hoe ik de download directory voor origin (of DA:I) kan definiëren. (Zoek termen: Origin, change save game directory/ Origin define new save game directory / en nog wat, maar dat herinner ik me niet meer. :o )

En dus probeer ik de helden van Tweakers, want ik kijk gewoon grandioos ergens overheen. Ik kan me namelijk niet voorstellen dat het zo ingewikkeld kan zijn.

Vraag is dus; weet iemand op welke manier ik in origin kan instellen _waar_ deze de save games moet neerzetten.

De oude hd eruit halen is nu even geen optie...ben nog bezig met het overzetten van data en applicaties. (Voor dat die echt de geest gaat geven).

Alvast bedankt. :)

*Edit 27-11-2014 - Oke, lekker suf dus. :$

Ik had D:\documents in de properties van de my documents library-folder ingesteld (en ik was dat uiteraard vergeten :X ). Ergo, Dragon age/Origin zag dit als de default folder om de save-games in te plaatsen.

[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 27-11-2014 10:18 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jesserr
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 02-10 20:09
Gezocht op: origin change save game location

Resultaat: http://www.gamefaqs.com/p...ange-my-save-games-local-

Dus blijkbaar als je die xml aanpast zou het moeten lukken?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • reletivity
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 23-08-2021
Je kan de game download location aanpassen in origin, de save location verschilt per game (?), dus per game verschillend hoe je de save location kan aanpassen lijkt me.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Jesserr schreef op woensdag 26 november 2014 @ 10:33:
Gezocht op: origin change save game location

Resultaat: http://www.gamefaqs.com/p...ange-my-save-games-local-

Dus blijkbaar als je die xml aanpast zou het moeten lukken?
Die xml had ik inderdaad wel gevonden voor DA:origins, maar niet voor Inquisition maar ik zal later er nogmaals op zoeken. Als ik de post onder de jouwe zie moet het per game instelbaar zijn, dus ik kijk gewoon ergens overheen.

Alvast bedankt. d:)b