Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

AR500G Netwerk wifi adapter probleem.

Pagina: 1
Acties:

  • GNRW91
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 04-01 08:59
Hallo na een paar pc's die ik succesvol opnieuw heb geinstaleerd. Stuit ik hier toch op een probleem :F

Ik heb een oude Toshiba satelite L20, opnieuw geinstalleerd van XP naar windows 7 prof.

Normaal heb ik dan wifi en red ik me verder wel tot zover.

Echter geeft deze laptop nu aan dat er geen wifi beschikbaar is. Ik vermoed dat er de juiste drivers niet zijn geinstalleerd. Echter laat mijn kennis het loodje hoe ik dit oplos. Ik heb wel een driver gedownload maar echter weet ik niet hoe ik die installeer. (niet uitpakken installeren en klaar) het lijkt erop dat ik het ergens moet plaatsen.

Ik wil graag mijn kennis hier verbeteren, want ik vind het leuk om te doen. Alleen gaat het nu om de laptop van mijn zus. En wil ik niet afgaan :P :X

Wie kan mij helpen hoe ik dit oplos.

Mvg

  • Thralas
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 23:39
Zoek eens de adapter op in apparaatbeheer/device manager. Daar kun je als het goed is ergens kiezen om een driver te installeren, en vervolgens de juiste file (*.inf?) uit je driver package selecteren.

  • GNRW91
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 04-01 08:59
Oke bedankt ik zal eens kijken. mvg