• kippensoepje
  • Registratie: Oktober 2013
  • Laatst online: 18-07-2025
hoi,
Ik wil mijn video kaart upgraden. Ik heb momenteel een GTX 560 en ik wil graag een r9 290 kopen gezien de prijs per performance. nu is mijn vraag: gaat dit een bottleneck zijn voor mijn cpu? mijn CPU is een intel i7 975XE @4,2ghz.
mvg Kippensoepje

  • jovadca
  • Registratie: Oktober 2010
  • Nu online
Wat heb je zelf al gevonden aan info????

  • 3L3ktr1k
  • Registratie: December 2013
  • Nu online
Dat wordt echt geen bottleneck hoor, zo: https://www.youtube.com/watch?v=DAgpvWc4VBM krijg je pas een bottleneck.

  • swampy
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 18-09-2025

swampy

Coconut + Swallow = ?

De Intel i7 serie is een beest. Zeker tijdens gaming die zou niet het probleem moeten worden in gaming. En dat betekent dat je zonder "bottleneck" verlies elke videokaart die je wilt kan gebruiken.

Hoe een game draait hangt grotendeels af hoe het geprogrammeert is en/of welke engine ze gebruiken. En feit is dat moderne games over het algemeen [behalve dat indie spul] de GPU makkelijk kan gebruiken.

Van de processoren kwa gamen en prestaties, frames per seconden, "bottlenecks" staat de Intel I7 bovenaan de lijst als top processor. Games ondersteunen Hyperthreading nog niet zo goed dus.. zelfs een i5 zonder hyperthreading is al een beest voor gamen.

Dus gooi er in hoever je budget gaat en hoeveel je PSU nog aankan. Er is geen "bottleneck" hier.

There is no place like ::1


Verwijderd

3L3ktr1k schreef op dinsdag 25 november 2014 @ 20:18:
Dat wordt echt geen bottleneck hoor, zo: https://www.youtube.com/watch?v=DAgpvWc4VBM krijg je pas een bottleneck.
Thnx voor het delen van deze video. De term bottlenecking had ik goed begrepen, maar nu weet ik ook hoe ik een bottleneck kan op sporen :)