In de eerste post staat dat de ts een msi z97 pc mate heeft, site van msi geeft hele mooie plaatjes waar te zien is dat het bord maar 6 montagegaten heeft.
Sommige moederborden hebben meer of minder montagegaten ligt er maar net aan hoeveel waarde de fabrikant hecht aan het stevig monteren van het bord en materiaal keuze,
TIEN tegen
NEGEN
De uitdrukking 3 keer meten 1 keer zagen/plaatsen is zeker van toepassing.
Ook wanneer het stukje print geïsoleerd is (geen soldeer/test punten) kan een extra afstandsbus veel (vage) problemen geven, meerdere keren "defecte" moederborden gehad die het los prima deden. Extra busje bij het chipset en opeens geen pci-e kaart meer, niet willen starten etc etc.
Sluiting is niet altijd het geval, een extra stuk massa is niet altijd gewenst bij zulke gevoellige apparatuur.
Je kunt geluk hebben dat het bord goed beveiligd is of pech en zichzelf kortsluit.
Hardware is vaak vaag en het ontwerp niet altijd perfect, zelfs 2 gevallen gehad met gigabyte moederborden welke uitvielen bij gebruik van een dect telefoon, maar enkel bij gebruik in een kast met rechthoekig mesh patroon. (leverancier verklaarde ons voor gek

)
(meteen ook DE reden dat de meeste consumenten apparatuur UIT moet op de IC afdeling van een ziekenhuis)
[
Voor 23% gewijzigd door
rdejongjr op 27-11-2014 03:06
]