Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeroendedoem
  • Registratie: Maart 2014
  • Laatst online: 03-10 11:08
Dag mensen van tweakers,

Aangezien jullie hier allemaal enorm slim zijn, kunnen jullie me vast helpen bij het uitzoeken van nieuwe led verlichting. We hebben past verbouwd, en willen de woonkamer en hal graag een upgrade geven met nieuwe verlichting.

We willen graag modern, strak uitziend licht hebben. Bijvoorbeeld iets als dit:
Afbeeldingslocatie: http://www.wonenwonen.nl/files/Artikelen_NIEUW/Verlichting/Modular/MO6-500.jpg'

En het zou leuk zijn als we via een app lichten aan en uit kunnen zetten, er moeten geen kabels getrokken worden van lamp naar bridge of iets dergelijks aangezien het daar op het moment te laat voor is. En voor het gebruiksgemak moet het schakelen met een gewone wandschakelaar mogelijk zijn.

Ik hoop dat jullie me kunnen vertellen welke lampen geschikt zijn en of er bepaalde dingen zijn waar we extra op moeten letten.

Alvast Bedankt,


Jeroen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 10:13

DukeBox

loves wheat smoothies

Applamp, milight e.d. allemaal hetzelfde met een andere naam. Of duurder philips hue.

Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • davidmol
  • Registratie: November 2014
  • Laatst online: 11-06 09:59
Waarom niet een goedkope lamp uit china met afstandsbediening bestellen? Scheelt veel geld ;) en je hebt hetzelfde idee. Even op aliexpressof een andere site intikken lamp with remote control. Dan krijg iets zoals dit: http://www.aliexpress.com...bulb-110V/1267717297.html
En voor wifi even intikken wifi lamp: http://www.aliexpress.com...rightness/1800752511.html
En als je echt met wifi wilt en je wilt een groot merk gaat mijn persoonlijke voorkeur uit naar de PHILIPS hue.
Maar ik vind persoonlijk de wifi lampen van de grotere merken veels te duur.

[ Voor 6% gewijzigd door davidmol op 25-11-2014 16:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KernelPanic
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 07-10 19:56
Als je interesse hebt in milight zie dan ook:

http://samenkopen.net/topic/85286/677199