Ik heb even de berichtjes gekort zodat mijn post niet te lang wordt:)
Ik denk niet dat veel mensen technische natuur en wiskunde studeren, vooral met het bachelor college in Eindhoven is differentiëren en persoonlijke interesses volgen zeer goed mogelijk.
Heb de keuze vandaag definitief gemaakt (Technische natuurkunde en wiskunde aan de Tu/e) dus over studiekeuze valt niet echt meer de discussiëren:)
Toch bedankt voor al het meedenken over mijn toekomstplannen

Je hebt daar wel gelijk in! Zo'n setje ziet er wel goed uit, die kubus is wel echt heel vet

Ja maar toen ik aan het meelopen was bij werktuigbouwkunde kon je het alleen leren via de studentenvereniging? En ik zit nu nog helaas in 6 vwo voor de komende tijd, dus dat is helaas nog niet direct een optie

Ja ik denk dat zachtsolderen een goed begin is, hard solderen is een leuk vervolg erop. Dit kan ik ook het makkelijkst doen en leren (heb ik zo'n gevoel).
En nee ik laat me niet gek maken over mn studiekeus

Ja ik zag net dat er een goede zit in Eindhoven, Brigatti kende ik al wel maar was er pas 1 keer langs geweest, zal ze eens een bezoekje gaan brengen.
Ja is denkik wel een goede icm met eerst leren solderen op wat simpele printplaatjes
Thanks voor de tip! nu je het zo zegt weet ik wel een docent (TOA) die me kan voorzien van tools en materiaal!
Dogooder schreef op woensdag 19 november 2014 @ 12:56:
Zoals boven aangegeven, gewoon gaan doen en leer van je fouten dmv. youtube
Als je echt eerst wil
....
tuin en keuken projectjes, of zelfs voor de professionele projectjes die niet op een raket de ruimte in worden geschoten, maar misschien vindt je het wel interessant.
Ik ga ze eens doorlezen, misschien kan ik dan zo wel een raket bouwen
TL;DR
Thank you voor de input iedereen ik ga ermee aan de slag! Vet om zo veel reacties te krijgen op een relatief korte vraag:)
Ik ga denk ik een soldeerstationetje (instapmodel van een goed merk) aanschaffen met wat benodigdheden, maybe gooien mn ouders ook wat in mn schoen
Trouwens is het misschien een goede om gewoon 100 weerstandjes te kopen en een printplaat en wat onderdelen om daarop te oefenen? Of is het slimmer om direct echt een project te doen?
Ga sws even door al die filmpjes heen kijken als ik een momentje heb
Zo door de reacties heen lezend zie ik dat iedereen veel connection (ha ha woordgrap)heeft voor dit onderwerp, mogelijk een idee om hier een topic over te maken (algemeen soldeertopic). Waar zowel ervaren techneuten als noobs (like me), tips en advies etc vragen? Of is de EL kroeg daar meer voor?