Verwijderd

Topicstarter
Heeft iemand wat goede instellingen voor de SAMSUNG UE40H7000SL?
Ik weet dat instellingen persoonlijk zijn, maar het zou fijn zijn om alvast een start te hebben om het beeld 'mooi' te krijgen ;)

Alvast dank voor uw reacties!

  • apis29
  • Registratie: Januari 2012
  • Niet online
Film stand met warm 2 of 1 naar wat je liever hebt, als beginnetje ...

edit: en hier gecalibreerde settings (wil niet automatisch zeggen dat ze bij jou goed uitkomen natuurlijk) https://www.avforums.com/...ed-best-settings.1884399/

(zal straks een doe-het-zelf link posten wilde een vrij recent topic aanvullen maar zit een slotje op :D, ga het eerst zelf maar eens doorlopen om te kijken of het de moeite waard is "AVS HD 709". Met die geposte settings zit je misschien al goed in de buurt voor jouw smaak)

[ Voor 109% gewijzigd door apis29 op 07-11-2014 22:11 ]


  • thibautb
  • Registratie: Juni 2014
  • Laatst online: 15-07-2024
Of zoek op internet colorcalibration, zorg er wel voor dat jouw printer goed is afgesteld, en print het dan af. En begin dan zo een beetje met te calibreren./

Afbeeldingslocatie: http://pacificnet.net/~johnr/images/bars53.gif

[ Voor 108% gewijzigd door thibautb op 07-11-2014 17:36 ]


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt voor de tips, links en adviezen!
Ik ga hiermee aan de slag en zal laten weten of het allemaal gelukt is ;)
Nogmaals dank voor jullie tijd.