Toon posts:

Nas of zelfbouw nas

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaanden vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Ik zoek een?
Nas of zelfbouw Nas
Wat is je budget?
Hoeveel wil je ongeveer uitgeven? Dat hoeft geen vast bedrag te zijn maar mag ook een schatting zijn.
300/400 euro minus harde schijven

Heb je bepaalde (merk)voorkeuren?
nee

Specificeer het systeem en de omgeving waarin je het product gaat gebruiken.?

Reeds ben ik gebruik gaan maken van Nzbdrone en usenet. na meer research gedaan te hebben ben ik er achtergekomen dat je ook een nas kan gebruiken voor het automatisch downloaden van je media ( vooral anime) ook wil ik vanaf deze nas/zelfbouw nas/htpc een plex server runnen. ik heb gekeken naar de verschillende synology nassen die kunnen wat ik wil maar ze zijn erg prijzig. ik vroeg me dus af of een zelfbouw nas een goedkopere optie zou zijn. het besturingssysteem maakt me niet uit. dat vogel ik wel uit.

alvast bedankt,

Nathaniel

Verwijderd

Verwijderd schreef op donderdag 06 november 2014 @ 12:11:
ik vroeg me dus af of een zelfbouw nas een goedkopere optie zou zijn.
Ja :)

Verwijderd

In achterhoofd houden: stroomverbruik (is meestal stuk hoger bij zelfbouw, maar hoeft niet)

  • Uzuhl
  • Registratie: Februari 2011
  • Laatst online: 27-01 10:39

Uzuhl

De ondertitel mag niet lange..

Zelfbouw NAS met UDOO.

Edit: Laat mij even weten hoe UDOO bevalt :9

[ Voor 52% gewijzigd door Uzuhl op 07-11-2014 16:26 ]


Verwijderd

Topicstarter
haha ik heb geen idee wat udoo is. ik denk ook dat als ik een zelfbouw maak dat ik hem laat werken op Wake on lan. hoeveel denk je gemiddeld kwijt te zijn voor een nas die kan downloaden en een plex hosten? voor ongeveer 2 streamers? downloaden gebeurd via usenet.