Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • Shattering
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 13-09 18:04
Momenteel maak ik gebruik van Mobile Vikings, omdat dat zoals we allemaal weten vrij goedkoop is! Nu bel ik echter ook vrij veel, en dat doet me elke maand toch wel 2x herladen voor 25 euro. Ik geef dus elke maand 50 euro uit om te bellen, sms'en en surfen.

Nu heb ik de abonnementen van de verschillende providers een keer bekeken, en vanaf 39€ (Base) kan ik al onbeperkt bellen en sms'en. Ook bij Mobistar (vanaf 45€) en Proximus (vanaf 50€) gaat dit. Bij elk van deze is abonnementen krijg je 3GB data (wat ik ook wel nodig heb).

Nu ben ik aan het twijfelen. Proximus heeft het beste network van Belgie, maar is ook wel wat duurder. Mobistar was vroeger bagger, maar zou nu veel ingehaald hebben? Base is hetzelfde network als Mobile Vikings, maar zou wel trager zijn dan Mobile Vikings? Heeft iemand ervaring met deze providers, en wat raden jullie aan?

bedankt!

[Edit: Zoals wel duidelijk zou zijn woon ik in Belgie]

[ Voor 3% gewijzigd door Shattering op 22-10-2014 09:57 ]


  • Shattering
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 13-09 18:04
Heeft er iemand ervaring met Dommel Mobile? Deze bieden onbeperkt bellen en 10GB data (!!!) aan voor slechts 36€ (!!). Ze gebruiken het network van proximus, maar 4G staat wel nog niet open.

  • Marly
  • Registratie: Mei 2008
  • Laatst online: 29-05-2021
We wonen in NL, dus aan mijn ervaringen met providers heb je niets, maar ook aan ervaringen van iemand, die bijv. 50 kilometer van je vandaan woont, heb je niet echt veel.
De betrouwbaarste manier, om een provider, waar je interesse in hebt, te testen, is: een prepaid simkaartje kopen, zodat je het bereik kunt testen op de plaatsen, waar je zelf vaak komt.

  • leroy98ecker
  • Registratie: Juni 2014
  • Laatst online: 13-11 10:55
Om te testen welke provider het beste bereik heeft zou je sensorly kunnen gebruiken. Omdat het 4G netwerk in België nog niet zo lang beschikbaar is zijn er nog weinig gegevens. Maar met het 2G/3G netwerk kun je wel aardig ver komen qua vergelijken.
http://www.sensorly.com/m...lgium/Proximus/lte_20601#|coverage

  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
→ MAA

  • swhnld
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 08:42
Mijn advies is te kijken naar je manier van leven. Als het huidige netwerk voldoet hoef je niet naar een duurder netwerk, en kun je een provider op dit netwerk zoeken dat voldoet.
Pagina: 1