Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Powerline: vreemd probleem

Pagina: 1
Acties:

  • ruftman
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 00:59
Ik heb tot nu toe redelijk succesvol gebruik gemaakt van 500 Mbit Powerline adapters van Sitecom. Een vrij stabiele verbinding van 40 mbps van de huiskamer naar de zolder (3e verdieping) over 2 stroomgroepen.

Na goede recensies over de TP links powerline adapters 600 Mbit gelezen te hebben, heb ik zo'n setje voor 5 tientjes aangeschaft. Ze zouden zelfs met moeilijkere stroomnetwerken hoge snelheden moeten kunnen behalen.

Vol verwachting sloot ik ze aan op de cat 6 kabeltjes en Ziggo Speedtest gedraaid. het is niet te geloven, maar ik behaal hooguit 25 mbps? Een flink stuk lager dan de Sitecoms.

Natuurlijk alles nogmaals gecheckt, gereset, etc. Maar helaas nog steeds hetzelfde bedroevende resultaat.

Ik snap het niet? (behalve dan dat je met Powerline vrijwel geen garantie mbt snelheid hebt).

  • Cpt_ZakLamP
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 18:39
Op het cdtje dat er bij zit staat een utility om wat settings aan te passen en firmware te updaten...
Misschien kan je hier nog iets mee doen?

Verwijderd

Grappig... wordt op de doos vermeld 500 of zlefs 600 Mbps.... en er zit gewoon een 10/100 Mbit poort op (staat zelfs in de handleiding bij de specificaties....)