Kromme zin in: in artikel russen en Powerpoint

Pagina: 1
Acties:

  • J.S. Bach
  • Registratie: September 2008
  • Niet online

J.S. Bach

Geen dag zonder Bach

Topicstarter
Er staat een kromme zin in het volgende artikel:

nieuws: 'Russen bespioneerden jarenlang Westerse overheden via PowerPoint-lek'

En dan vooral om:
Rusland heeft vanaf 2009 misbruik gemaakt van een zeroday-exploit voor alle versies van Windows vanaf Vista om Westerse overheden, de NAVO, multinationals en academische instellingen te bespioneren. Het lek zat in PowerPoint.

Ik denk dat het moet zijn:
Rusland heeft vanaf 2009 misbruik gemaakt van een zeroday-exploit voor alle versies vanaf Windows Vista om Westerse overheden, de NAVO, multinationals en academische instellingen te bespioneren. Het lek zat in PowerPoint.

Johann Sebastian Bach


Verwijderd

De tekst "van Windows vanaf Vista" is volgens mij wel goed maar daarachter zou dan een komma moeten;

"Rusland heeft vanaf 2009 misbruik gemaakt van een zeroday-exploit voor alle versies van Windows vanaf Vista, om Westerse overheden, de NAVO, multinationals en academische instellingen te bespioneren. Het lek zat in PowerPoint.