Zoektocht naar gratis stock photo elementen / designs

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bartaz
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 07:36

Bartaz

Likes cookies!

Topicstarter
Ik ben een regelmatige gebruiker van de Envato Maretplace: http://market.envato.com/ en koop me daar vaak helemaal suf. Omdat ik stock images nodig heb voor in mijn eigen designs of een leuke wallpaper wil hebben die ik in een flyer design zie. Je kan begrijpen dat dit vaak tot hoge uitgaven leidt.

Nu bedenk ik me altijd: Deze designers kopen volgens mij ook niet alle afbeeldingen in maar zoeken juist op royalty free images voor commerciële doeleinden.

Ik ben kort gezegd op zoek naar afbeeldingen, elementen die rechtenvrij zijn en hergebruikt mogen worden in doorverkoop, projectgebruik etc.
Ik ben al bekend met vele gratis stocksites waaronder Unsplash, Pixabay en Photopin. Maar dat gaat veelal om foto's, niet om losse elementen.

Kan een mede Tweaker mij tippen met een goede website die gratis in deze elementen voorziet?

  • Willem
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:52
Voor niks gaat de zon op ;) De grote(re) bureaus of designers met budget kopen tóch (duur) bij Getty of goedkoper bij iStock of Shutterstock, Fotolia dat soort toko's. Uiteindelijk denk ik dat mooi materiaal gewoon een prijs heeft.

Deze is aardig maar zeer beperkt.
Zo zijn er nog wel wat meer alternatieven maar dat is goed zoeken tussen een hele berg crap.

  • Bartaz
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 07:36

Bartaz

Likes cookies!

Topicstarter
Bedankt voor de tip!
Uiteindelijk maakt het niet veel uit, want ik koop nu al veel in. Het zou uiteindelijk veel geld schelen als ik minder in hoefde te kopen.

Ik ga zelf ook nog eens goed rond zoeken!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 706981

Hallo Bartaz,

Beetje laat na jouw post, maar beter laat dan nooit. Wij hebben een lijst samengesteld met daarin allemaal kwalitatief hoogwaardige bronnen voor gratis afbeeldingen. *snip* en wij houden niet van spam ;)

[ Voor 27% gewijzigd door RobIII op 06-11-2015 11:23 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HamuNaptra
  • Registratie: April 2002
  • Niet online
Op zich zijn er genoeg resources te vinden online met foto's die onder de licentie vallen die jij zoekt.
Een lange lijst kan je vinden op http://www.noupe.com/insp...icked-services-89011.html

Een ander (korter) lijstje: https://medium.com/@dusti...at-dont-suck-62ae4bcbe01b

Mooie overzicht van allerlei resources (ook images):
- http://wwwhere.io/tags/images
- http://makerbook.net/

Misschien niet direct de 'elementen' die je zoekt, maar ik ken ze dan ook niet allemaal uit het hoofd...
Misschien ben je ook meer op zoek naar vector images ipv stock pics?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zomertje
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-07 22:19

zomertje

Barisax knorretje

Toch is het ook wel aardig om de fotograaf wat te laten verdienen. De sites als shutterstock enz hebben best voordelige pakketten.

het ultieme jaargetijde.... | #!/usr/bin/girl | Art prints and fun

Pagina: 1