• Avvd
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
Onlangs heb ik een Eny M8 android mini pc gekocht om daar xbmc op te draaien, het gaat om dit media pctje:

http://www.androidminicom...p/m8-e-m8-android-tv-box/

Hier zit een mini afstandsbediening bij met nagenoeg geen knoppen, eigenlijk alleen de pijltjes en aan/uit. Nu wil ik graag voor de bediening de logitech harmony gaan gebruiken. Nu is het echter zo dat de afstandsbediening niet de de logitech database voorkomt. Nu heb ik wel een soort van handleiding gevonden:
http://www.zoomeren.nl/20...or-eny-m8-android-tv-box/

Eerlijk gezegd snap ik hier vrij weinig van, heeft er iemand misschien ervaringen met een logitech hamorny in combinatie met een m8 mediabox? Zijn er soms andere apparaten in de database die ik kan gebruiken?

[ Voor 4% gewijzigd door Avvd op 30-08-2014 22:19 ]


  • Avvd
  • Registratie: November 2003
  • Niet online
Na een dag prutsen is het toch gelukt om het (deels) werkend te krijgen. Het enige wat nog niet lukt in het "vasthouden" van een toets, bijvoorbeeld de pijltjes toetsen. Ik wil graag dat ik gewoon door een lijst kan scrollen door de pijltjes toets in de houden.

Nu zie ik in de handleiding het volgende stukje:
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
; repeat_key_begin
;
;         0xdd 115                ;VOLUME_UP
;         0x8c 114                ;VOLUME_DOWN
;         0x99 105                ;DPAD_LEFT
;         0xca 103                ;DPAD_UP
;         0xc1 106                ;DPAD_RIGHT
;         0xd2 108                ;DPAD_DOWN
;
; repeat_key_end


Echter als ik deze code activeer werkt het nog niet, ook niet als ik de pijltjes toetsen in het bovenste uit comment. Weet iemand misschien hoe dit laatste stukje moet?