WD Passport Essential mount niet

Pagina: 1
Acties:

  • StijnHemel
  • Registratie: Augustus 2014
  • Laatst online: 19-01 16:48
Mijn paar jaar oude WD Passport Essential van 500gb geeft plotseling problemen.
Zover ik online kan vinden ben ik zeker niet de enige met dit probleem echter heb ik nog geen oplossing kunnen vinden. Daarom wend ik me tot jullie in de hoop een oplossing te vinden.

Hier is mijn probleem:
Ik werk op een Macbook Pro uit 2009 draaiend op 10.6.8

De hd is gepartitioneerd in 2 delen, één van 400gb voor een Time Machine back-up en één deel van 100gb voor overig materiaal.
Daarnaast is de schijf doormiddel van een wachtwoord beveiligd via WD software.

Zodra ik de schijf aansluit krijg ik de unlocker te zien.
Hier vul ik mijn wachtwoord in en daarna verdwijnt deze virtuele drive en zou de twee partities zichtbaar moeten worden.
Echter gebeurd dit niet en is de schijf ook niet te vinden in Disk Utility of System Profiler.
(Bijgevoegde screenshots maken het hopelijk duidelijk)

Wat ik wel kan zien:
1. Voordat ik mijn wachtwoord invul is de schijf te zien in system profiler echter verdwijnt dit zodra ik het wachtwoord invul.
2. Een paar seconden nadat ik het wachtwoord heb ingevuld is de schijf te zien in Disk Utility maar zijn alle opties grijs en kan ik nergens op klikken.
3. Nadat het wachtwoord is ingevuld toont zich de Time-Machine partitie in finder en is daarin 1 map te vinden echter bevat dit 0 kb. Als ik de gegevens opvraag van de partitie krijg ik wel te zien dat er 300gb aan bestanden op staan.

Er lijkt ergens een corruptie op te treden maar aangezien de schijf zich niet toont in Disk Utility lijkt ook geen enkele data rescue programma zoals Data Rescue er iets mee te kunnen.

Iemand die een oplossing heeft of me de juiste weg op kan wijzen?
Afbeeldingslocatie: http://www.stijnhemel.nl/upload/1.png
Afbeeldingslocatie: http://www.stijnhemel.nl/upload/2.png
Afbeeldingslocatie: http://www.stijnhemel.nl/upload/3.png