Vanavond de laatste episode van seizoen 2 kijken maar wat een ride tot nu toe. De kwaliteit spat er vanaf. Elke vergelijking met het mislukte Lost vind ik niet opgaan. The Leftovers staat zijn mannetje en blijft bij de les. Sinds The Sopranos eindelijk weer een echt kwaliteitsdrama.
Seizoen 2 heeft een mooie nieuwe invalshoek t.o.v. seizoen 1. Het meest interessant vind ik dat ik mezelf erop betrap dat ik een voorliefde heb voor een bovennatuurlijke verklaring voor iets i.p.v. een wereldlijke.
spoiler:Zoals met de 3 verdwenen meisjes. Ik had hun verdwijning tussen ijn oren al lang en breed toegedicht aan het bovennatuurlijke. In de een-na-laatste episode van seizoen 2 blijkt dat ze in een trailer verblijven op de grond van de GR-spinoff van Meg en lijkt het er voor nu op dat het een setup was. En zo zijn er meer momenten in de serie dat ineens blijkt dat het allemaal veel minder mysterieus is dan ik dacht.
Zodra ik het derde en laatste seizoen heb gezien ben ik wel nieuwsgierig waar het verhaal staat en wat we er als kijkers van kunnen begrijpen en wat een mysterie blijft. Maar op zich maakt dat niet zoveel uit, de reis is boeiend. Er wordt echt wat van me gevraagd als kijker. En dat is een verademing t.o.v. de gemiddelde tv serie waarin alles wordt uitgekauwd.
[
Voor 7% gewijzigd door
-Moondust- op 25-01-2019 14:10
]