Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • David Mulder
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 05-08-2021
Ik zag zojuist dat ik 1 van de gelukkig testers ben van de LG G3 (zie recente t.net actie), Nu zullen sommige me hier herkennen als een groot VR enthousiast (tweakers hands on met de OR DK1 was bijv bij mij :+ ) en gezien de belachelijke resolutie van de LG G3 - 2560x1440 - leek me dit het uitverkoren moment om Google Cardboard maar eens uit te gaan proberen. Nu wil ik dat graag in de review opnemen (en mogelijk zelfs het centrale thema van de review maken zodat er niet 16 gelijke reviews komen), maar om dat te doen moet ik nu wel op korte termijn aan die lenzen komen en kan ik ze dus niet vanuit de VS bestellen.

Nu, volgens Google's DIY instructies moet ik het volgende vinden:
This is the trickiest component. Lenses that have a 45mm focal distance might work. Biconvex lenses work best because they prevent distortion around the edges. We used the Durovis OpenDive Lens Kit available here (US) and here (EU).
Spijtig genoeg is de EU link uitverkocht (amazon.de), dus dat gaat het hem niet worden. Is er iemand die weet waar je dergelijke lenzen snel (en betaalbaar) binnen Nederland kunt krijgen? Het hoeft allemaal niet perfect te zijn, maar ik weet uberhaupt niet waar ik het moet zoeken.

geen werving op het forum.




Ik zat trouwens best wel te twijfelen of ik het nou wel of niet op dit subforum moest posten, maar bij het gebrek van een smartphone accessoires of optics forum leek me dit nog wel het beste O-) .

[ Voor 5% gewijzigd door RoD op 20-07-2014 11:12 ]


  • Koldur
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 12:30

i7 12700K,GB WindForce RTX4090,32GB KF436C16RB1K2/32,Gigabyte Z690 UD DDR4,Corsair RM1000x,WD Black SN850 2TB,Phanteks Eclipse P360A,Quest 3 VR Headset,Corsair iCUE H100i RGB Pro XT 240mm


  • RoD
  • Registratie: September 2004
  • Niet online

RoD

Admin Mobile & FP PowerMod
→ MAA

  • David Mulder
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 05-08-2021
Ah, op amazon.de heb ik nog zitten rond te zoeken en kwam ik inderdaad uit bij de durovis dive, probleem is alleen dat ik persoonlijk niet al te erg geloof in android based VR, dus er ook relatief weinig in wil investeren. De LG G3 is zeg maar wel interessant genoeg om toch eens te proberen, gezien zijn resolutie die nog hoger is dan die van de DK2, maar alsnog heb je veel meer zaken dan alleen resolutie nodig om een goeie VR ervaring te geven.
De move kan ik inderdaad begrijpen, al merk ik nu pas op (mijn excuses) dat er wel degelijk een Accessoires subforum bestaat die mogelijk nog logischer was geweest (want dat is praktisch gezien wat Google Cardboard is). Hoe dan ook, wat ik minder begrijp is hoezo mijn post scriptum in de OP een probleem was? En kan ook geen regels vinden die iets dergelijks verbieden... Plus het werving noemen is simpelweg incorrect, want werving gaat vanuit een organizatie/groep richting een individu. De vraag "kan iemand me toevallig helpen hiermee mocht ie dat interessant vinden?" is simpelweg geen werving.

[ Voor 28% gewijzigd door David Mulder op 20-07-2014 12:06 ]


  • Welck
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 05-05 11:58
Is er wellicht geen manier om lensen van een loep te gebruiken? Zoals bij een winkel die vergrootglazen of loepen verkopen. De vraag is alleen, welke? Die winkels geven zelden een brandpuntsaftstand aan.