Ik heb nu een P166@290 (ja 290
) en heb een supersocket7 mainbord waar ook k6's op kunnen. Is het slim om up te graden naar een k6-2 550 en wat zijn de resultaten (ik heb maar 32 mb
geheugen, daar doe ik dan nog wel wat bij).
Lijkt me zeker een goed plan. De winst in Mhz is aardig en je krijgt als extra 3D Now! ondersteuning, dat vanaf directx 6.1 ondersteunt wordt (of 6.0, dat weet ik niet zeker) en door veel spellen. Wel 100 Mhz geheugen hebben natuurlijk en kijk voor problemen eens naar de topics over K6 temperaturen.
100Mhz geheugen heb ik, ik heb ook een vrij goede koeler + 2 kastkoelers. Ze houden de P166@290 koel genoeg op 3,5volt dus een k6 koelen moet ook wel lukken.
Ik denk dat het weggeooid geld is. Beter doorsparen voor athlon/mobo of p3/mobo, en niet in "oude" meuk blijven investeren.
Ik geloof dat je zoiets met één of ander economisch model moet kunnen uitleggen. Zal wel eens zoeken.
Ik geloof dat je zoiets met één of ander economisch model moet kunnen uitleggen. Zal wel eens zoeken.
Of het verstandig is te investeren in een bestaande super socket 7 is een kwestie van de wensen van degene, die wil upgraden. Wil je je computer nog effe wat langer mee laten gaan, zonder veel geld kwijt te zijn (wat kost een K6 500-550 nou?), of heb je domweg niet meer geld, dan kan upgraden nog een goed middel zijn. Zelf zou ik ook doorsparen en gewoon iets nieuws kopen (Wat zeker dik 2 keer zo duur is), het hangt echter geheel van je bedoelingen af, of een upgrade in de vorm van een K6 loontl.