Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

EU en Europese elektronicasector steken 5 miljard euro ...

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Europese bedrijven zullen op hun beurt 2,34 miljard euro aan dit programma bijdragen, terwijl de 26 lidstaten nog een bedrag van 1,17 miljard dollar bijpassen.
Het gelinkte persbericht spreekt over 26 EU Member States and Associated States, dat zijn 26 lidstaten van de EU en geassocieerde landen.

De EU heeft 28 lidstaten, dus van de 26 lidstaten kan geen sprake zijn in dit verband.

Voor de goede orde: de financiering van de geassocieerde landen wordt door deze landen zelf betaald, het is dus niet zo dat de EU geld betaalt aan Noorse organisaties. Wel is het zo dat als een Noorse partner € 1 miljoen uit een project krijgt, € 1 miljoen hiervan betaald wordt door de Noorse overheid.

  • Dimitri R
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 14-02 03:18
Fixed that.

Abort Retry Fail?