Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Keycap puller

Pagina: 1
Acties:

  • jorisjacob
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 24-10 18:40
Hallo tweakers,
Ik ben op zoek naar een dingetje waarmee je de caps van je mechanische toetsenbord kunt verwijderen.
In het engels is het een keycap puller maar ik vroeg me af hoe je dat in het nederlands noemt en waar ik die kan vinden in Nederland
Afbeeldingslocatie: http://cdn.wasdkeyboards.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/492x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/w/i/wirekeypuller1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.moddiy.com/product_images/n/128/T1XdDRXbdkXXaBZ77Z_032955__55119_zoom.jpg

ik hoop dat jullie mij kunnen helpen :)

  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

V&A aangeboden: Keycap puller (gratis verzending)
Deze zag ik toevallig van de week in V&A voorbij komen.

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Nu online

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Ik zette altijd een nagelvijl oid tussen en via hefboom uit 't toetsenbord halen. Maar nou heb ik geen mechanisch toetsenbord. Kon je die toetsen niet met de hand eruit trekken?

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • TERW_DAN
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

TERW_DAN

Met een hamer past alles.

Kan wel, maar met een mechanisch keyboard zou ik gewoon zo'n keycappuller gebruiken, dat gaat een stuk makkelijker en je weet zeker dat je niets sloopt.

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

ik gebruik altijd een pincet
Afbeeldingslocatie: http://cdn3.volusion.com/5re6g.9457b/v/vspfiles/photos/I947-2.jpg?1358491625

Maar zo'n stukje metaal moet toch wel zelf te buigen zijn als je perse die vorm wil hebben

Iperf