Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Toon posts:

Thinkpad Edge E540 toetsenbord

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi allemaal,

Ben een redelijke noob dus als dit het verkeerde forum is verplaats hem aub :)

Ik heb een maand geleden mijn Thinkpad Edge 540 ontvangen. Ik heb de doos pas deze week geopend (was op vakantie) en ik geloof dat ze het verkeerde toetsenbord hebben geleverd. Ik heb gekozen voor de NL-lay out, zou iemand me kunnen vertellen welke toetsenbordindeling te zien is op het plaatje? Ik weet nu niet zo wat ik moet doen, geldt de wet koop op afstand nu?

Afbeeldingslocatie: http://i59.tinypic.com/14ilz68.jpg

  • webbier
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 05-11 14:26
Dit is de nl lay-out. Je wilt zelf waarschijnlijk de us lay-out met euro teken. Mijn zusje heeft hetzelfde probleem gehad, enige optie was toen laptop terugsturen onder wet koop op afstand, maar die geld maar 7 dagen als ik het goed heb.

Ik zou eens met lenovo bellen, die kunnen je hier vast meer info over geven.

  • hans_lenze
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 05-11 13:48
Opties zijn terugsturen of het toetsenbord vervangen.

Vervangen is niet moeilijk en een US intl toetsenbord kost ongeveer 35 euro.
(Ebay voorbeeld)

while (! ( succeed = try ()));


Verwijderd

Topicstarter
Thx voor jullie reacties! Ik dacht zelf altijd dat bij de NL-lay out het @-teken boven de 2 stond, my bad dus :p. Dan ga ik ze maar eens bellen. Hopelijk kan ik nog iets regelen, schijnbaar is het dus niet hun fout..