Verwijderd schreef op zondag 15 juni 2014 @ 17:18:
Beetje bedenkelijk een topic op tweakers over trippen met acid en dan een 'grappig' filmpje op youtube plaatsen en dat hier openlijk dus vertellen. Trippen kan je ook nog eens na een verkeerde inname je leven in 1 keer totaal over hoop gooien dus echt fijn spul is dat niet. Zijn genoeg bad strories over. Maarja sowieso drugs hoort m.i. niet hier thuis.
Ontoppic>> Vind het niet vermakelijk. Steel een helicopter want ben een neger, tja nee dus en de rest ook niet echt helaas.
/offtopic: Nu kom je een heel klein beetje over als zo'n Amerikaan die nog gelooft in de reclame spotjes van 1970 (Reefer Madness, zoek maar op) dat wiet er voor zou zorgen dat je vrouw je verlaat voor een neger (geen grapje, dit was een reclame) en die gelooft dat Kent sigaretten goed zijn voor het gebit, want tandartsen raadden dat merk vroeger aan voor het gebit. In werkelijkheid zijn psychedelica zoals psilocine of lysergeenzuurdi-ethylamide in de meeste vormen 9/10x lichamelijk onschadelijk in recreationele dosissen en alleen mentaal gevaarlijk indien er sprake is van zéér veel bad luck (net zo'n kleine kans als psychotisch worden van een Ritalinnetje bij een ADHD'er) of psychische problemen in de familie (ernstig vergrootte kans op bad-gaan en blijvende effecten!). Dat is tenminste wat al het recente onderzoek uitwijst. Voor de rest heb je helemaal gelijk: dit soort discussies en onderwerpen horen niet op Tweakers thuis
/ontopic: Ik kan de humor ook niet echt waarderen. Ik snap de poging, maar voor mij persoonlijk is het niets

Alsnog veel succes met het maken van filmpjes verder natuurlijk!
[
Voor 9% gewijzigd door
Brutal1ty op 15-06-2014 18:36
]