Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Square Enix legt nieuwe Tomb Raider-domeinnamen vast

Pagina: 1
Acties:

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 16:38

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Topicstarter
In de tekst van het artikel: nieuws: Square Enix legt nieuwe Tomb Raider-domeinnamen vast staat volgens mij een foutje, met betrekking tot de verwijzing naar Tomb Raider uit 2013.

Er staat:
De studio leverde in 2013 een game af die simpelweg Tomb Raider gedoopt was en een volwassener Lara Croft toonde.
Terwijl in Tomb Raider van 2013 Lara Croft juist een heel stuk jonger is.

Dit schrijven jullie zelf ook in jullie review: reviews: Tomb Raider - Lara laat zien hoe het moet
Opnieuw een detail, maar wel een detail dat uitstekend past bij het verhaal: dat van de jonge vrouw die nog niet is uitgegroeid tot de geharde avonturierster uit de oude games.
Je zou dus verwachten dat er moet staan: De studio leverde in 2013 een game af die simpelweg Tomb Raider gedoopt was en een jongere Lara Croft toonde.

[ Voor 7% gewijzigd door rens-br op 09-06-2014 18:33 ]