Zelfgemaakte (of "geproduced") muziek

Pagina: 1
Acties:

  • OB1
  • Registratie: April 2014
  • Laatst online: 13:43
Wat ik mij afvraag, is hoeveel mensen nou daadwerkelijk zelf muziek maken/producen.

Ik doe het al een tijdje, daarom lek het mij leuk om een topic te maken waar je linkjes naar je eigen muziek kan plaatsen (Soundcloud, Youtube etc.) zodat ik mijzelf een beetje kan vergelijken.
Dit is mijn Soundcloud profiel waar ik tot nu toe één nummer heb staan, binnenkort komt er een mashup bij. (Tremor vs ???)

Ook ben ik benieuwd welke programma's jullie gebruiken, zelf gebruik ik Logic Pro X maar ik hoop dat ik binnenkort op Windows FL Studio kan gaan proberen.

Mijn nummer heet "Festum" wat Latijns is voor feest, ik kan nooit fatsoenlijke namen verzinnen.
Zo zag het project er trouwens op het einde uit: (lekker veel kleurtjes :P )
Afbeeldingslocatie: http://www.imgdumper.nl/uploads7/53921c88238dd/53921c88117c9-Screen_Shot_2014-06-06_at_21.54.36.thumb.jpg

Nadeel is dat Logic verschrikkelijk hapert met mijn Macbook.

Als jullie tips hebben hoor ik het graag, ik leer graag van anderen om beter te worden.

AMD 2700x @ 4.15 GHz | Vega 56 (Vega 64 BIOS) | 32 GB DDR4 | MSI X470 Gaming Plus | Intel 600P 1TB | Corsair RM550X


  • The Eagle
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 14:01

The Eagle

I wear my sunglasses at night

Welkom op GoT :Y)
Het antwoord is: meer dan genoeg :)
Als je de search gebruikt had, had je de diverse topics vast gevonden, maar ga hier maar even kijken:
How to become a Producer Deel II

Al is het nieuws nog zo slecht, het wordt leuker als je het op zijn Brabants zegt :)