Als ik op mijn 4de generatie iPod touch itunes wil openen krijg ik een melding waarin staat dat ik verbinding maak met een server genaamd itunes.apple.com en dat mijn "vertrouwelijke" informatie gevaar kan lopen. Ik heb al de Apple klantenservice gebeld en zij zijden dat ik de power knop en de home knop 10/11 sec. moest indrukken, maar nog steeds was er dezelfde melding. Iemand een idee?
Datum en je tijd van de iPod staan goed? Dat is wel het eerste waar ik aan denk met dit soort meldingen?
Always tell people you have a plan even if you don't. People will always love to hear that you have a plan. It gives hope.
Heel erg bedankt! De itunes en AppStore doen het weer, de tijd stond niet goed doordat als je de tijd vooruit zet je je dagelijkse punten sneller krijgt, vergeten de tijd weer terug te zetten