Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[WIFI] Certificaat niet ophalen

Pagina: 1
Acties:

  • Spin1
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 20-08-2024
Beste tweakers,

Gisteren met veel gerommel via Ziggo hotspots kunnen inloggen, vandaag weer geprobeert en krijg steeds de melding extra info vereist (windows vista) met een certificaat foutmelding.
Heb de volgende onderdelen geprobeert:
- netwerkkaart aan/uit
- ipconfig /renew in cmd
- certificatencontrole uit

Gisteren deed de hotspot het door een ip adres/netwerkkaart opnieuw in te stellen ofzo (via diagnose en herstel bij netwerkcentrum). (toen waren er wel pakketjes verstuurt bij netwerk status), nu niets.

Wordt er kost misselijk van, aangezien ik deze verouderde computer een dagje of 2 nodig heb, en graag via hotspots wil internetten.

[ Voor 3% gewijzigd door Spin1 op 22-04-2014 18:51 ]


  • lier
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 15:17

lier

MikroTik nerd

Zou je de exacte foutmelding kunnen geven?
Kan je datum/tijd eens controleren?

Tip: laat je niet misselijk maken, Pasen is voorbij...

Eerst het probleem, dan de oplossing


  • Clavis
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 18:26
Moet je niet die gebruikersnaam met het bijbehorende wachtwoord wat je van Ziggo gekregen hebt invullen? Kreeg er toen 2 via de post als sticker op een formaat van een pasje.. of heb je dit al ingevuld?

  • red123nax
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 17-04 19:30
Kun je bedraad wel verbinding maken met het netwerk?
Dit zal al heel wat uit kunnen sluiten.