Toon posts:

windows multiboot opties verwijderen.

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Heb hier een laptop van een vriendin staan waar ze windows 7 op heeft gezet, nu doet zich het volgende probleem voor, dit verschijnt er na het opstarten selecteer het volgende besturings programma:

oudere versie van windows
windows 7
ubuntu

Mijn vraag is hoe krijg ik die oudere versie van windows en ubuntu weg uit het boot menu, ze staan ook niet meer op de harde schijf, alvast reuze bedankt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:47

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Weet je zeker dat er geen ander OS meer op het systeem staat? En Ubuntu is zeker via Wubi eens gebruikt? Mare, wat heb je zelf al gevonden? Ik krijg genoeg resultaten als ik je topictitel door Google haal (met wat variatie in zoektermen).

Commandline FTW | Tweakt met mate


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik krijg echt niks te vinden, over je vraag of Ubuntu gebruikt is via Wubi ik heb geen flauw idee zou niet weten wat het is of betekend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kaasplank1
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 08-10 20:24
kan je booten in oudere versies van windows of in ubuntu?

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CuBras
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 15:52
Ik geef als tip: msconfig ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
kaasplank - oude versie geeft aan windows kan niet worden gestart omdat het volgende bestand is beschadigd etc etc.

windows 7 werkt perfect

unbunta geeft aan kan windows niet starten etc etc. bestand wubildr.mbr

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
geeft die enkel en alleen windows 7 aan 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
ok oudere versie van windows heb ik weg gekregen door een melding te veranderen van oude versie naar windows 7. hij start nu een keer door maar zag dat ubuntu er nog wel stond iemand een idee?
Pagina: 1