Ik heb een aantal foutjes gevonden in de Diablo 3: RoS review, het lijkt wel of deze op een eerdere beta versie is gebaseerd i.p.v. release omdat er i.i.g. 1 stukje in staat dat enkel in de beta actief was en niet overgedragen is op release.
Daarnaast zijn er mats voor legendary crafts die alleen uit destructables kunnen vallen, het loont dus zeker om deze te vernielen.
Verder zitten er volgens mij wat lore fouten in de eerste "hoofdstukken" van de review, maar mijn kennis daarin is niet groot genoeg om dit met 100% zekerheid te kunnen stellen.
Greater Horadric cache is verwijderd bij de overgang van Beta naar Release, deze zit dus niet meer in game na het halen van een Rift.De Guardian is de hoofdmoot en als je die weet om te leggen, is je missie volbracht en krijg je een Greater Horadric Cache, een kist die de beloning bevat: een willekeurige verzameling voorwerpen.
Kisten (vooral de kleine) hebben juist een vrij redelijk droprate voor legendaries, iets lager dan champion/rare/elite packs uiteraard omdat je veel meer kistjes vind dan deze packs (Ik denk dat 50% van de legendaries en set items die ik gevonden heb sinds de patch 2.0.1 release met Loot 2.0 erin uit kistjes komen, kleine sample uiteraard, maar ik hoor dit van veel spelers in mijn clan/battle.net vrienden).Toch is er ook een heel klein nadeel aan Loot 2.0. Doordat de loot nu vooral moet komen van de sterkere monsters in de game, is de kans kleiner dat je iets bruikbaars vindt in de vele kisten, kratten en vazen die overal liggen. Voor spelers met licht structopatische neigingen als ondergetekende was er in Diablo altijd een heerlijk excuus om te allen tijde de gehele kaart te willen ontsluiten. Elke hoek moest verkend, want de kist of vaas die daar wachtte kon net dat ene fantastische zwaard bevatten. Dat excuus is er nu nauwelijks nog omdat dergelijke vazen, net als lagere monsters, zelden nog iets bruikbaars droppen; waarmee ook de neiging om te verkennen kleiner wordt.
Daarnaast zijn er mats voor legendary crafts die alleen uit destructables kunnen vallen, het loont dus zeker om deze te vernielen.
Verder zitten er volgens mij wat lore fouten in de eerste "hoofdstukken" van de review, maar mijn kennis daarin is niet groot genoeg om dit met 100% zekerheid te kunnen stellen.