Gezocht: Nederlandse domein registrar met two-factor auth

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • michielvoo
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 27-09-2020
Ik wil mijn domein verhuizen naar een (liefst Nederlandse) registrar die two-factor authenticatie gebruikt voor hun beheerpanel. Dus inloggen met een wachtwoord en een SMS-code (of met een one time password app die beschikbaar is voor iOS), voordat je domeinhouder gegevens of nameservers kunt veranderen.

In dit artikel van Ars Technica (over het zelf hosten van een email server) worden Namecheap (VS) en gandi.net (uit Frankrijk) aanbevolen.

Mijn voorkeur gaat echter uit naar een Nederlandse registrar, en mijn huidige registrar (Webreus) biedt geen two-factor authenticatie aan.

[ Voor 9% gewijzigd door michielvoo op 08-03-2014 12:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • 8088
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

8088

NaN

TransIP biedt dit, maar niet met SMS: https://www.transip.nl/vr...wo-factor-authentication/

edit: MijnDomeinReseller ook: https://manager.mijndomeinreseller.nl/help/help/0/55

[ Voor 28% gewijzigd door 8088 op 08-03-2014 12:43 ]

Do you seek to engage in or have you ever engaged in terrorist activities, espionage, sabotage, or genocide?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobTweaks
  • Registratie: Maart 2011
  • Laatst online: 22:56

RobTweaks

Captain Hindsight

TransIP biedt aan wat je zoekt. Bedrijf is gevestigd in Leiden.

"Rock is overpowered. Paper is fine" -Scissors-


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • michielvoo
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 27-09-2020
Ik heb de verhuizing van mijn domein naar TransIP in gang gezet en direct two-factor authenticatie aangezet.

Bedankt!