Toon posts:

Waar is dit kabeltje te koop? Voor 1024 + Foto

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik vroeg me af, waar kan ik deze halen:

Afbeeldingslocatie: http://pentagon.8m.net/spdif.jpg

Ik had een DXR3 + 6X DVD Creative, de DVD speler is nu vervangen door een Pioneer DVD-305S SCSI, dus werkt niet lekker samen. Me GayForce 2MX is krachtig genoeg om dvd te decoderen, dus alleen me geluid zit nog tegen. Dit moet AC3 zijn, heb namelijk een Creative Labs Desktop DTT2500 setje.

Van hoontech, heb ik een bracket waar SPDIF UIT op zit... maar de versterker reageert er niet op :(

Zie:

http://www.hoontech.nl/hoontech/brackets.html#sbdb2

Kan iemand me helpen met bovenstaande? Als ik een tip krijg om dat bracketje 'goed' aan de praat te krijgen is kost me dat een kabeltje minder, maar ik weet dat het kabeltje hierboven het prima doet. Wat is sneller ? :)

Verwijderd

Topicstarter
Sluiten maar... ik heb het al opgelost!

Admins, slotje maar doe anders gewoon DELETE!

  • Rhy
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 26-12-2024

Rhy

Once a nerd; always a geek

vertel dan ook even hoe je het hebt opgelost .. voorkomt dat de vraag in de toekomst weer wordt gesteld ;)

Verwijderd

Topicstarter
Klotesoftware, ff die ouwe rommel eraf... en dan een keer rebooten en opnieuw alles insteken. Krijg nu wel een klote harde tik door de AC3 die 'aan' gaat :( Voor de rest KAN het dus wel, een Soundblaster Live 1024 OEM met een Hoontech digitaal bracket. Just a matter of tweaking ;)