Downloadsnelheid Imac daalt naar 1,1 MB

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • guushultink
  • Registratie: September 2013
  • Laatst online: 17-03-2022
Heb een nieuwe Ziggo modem en na verloop van tijd gaat de downloadsnelheid van 7,1MB naar 1,1 alleen op mijn Imac op windows pc's blijft de snelheid op 7 mB. Herstart ik de modem dan gaat de snelheid weer omhoog. iemand een oplossing hoe dit kan? :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Speakerfreak95
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 06-10 12:34
Heb ik ook, bij mij werkte het als ik 2 downloads tegelijk deed.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tjoekbezoer
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 18-11-2024
Het juiste antwoord hangt waarschijnlijk af van het type modem wat je hebt. Ik heb bijv. een Cisco router (UPC), en ik moest 'IP flood detection' uitzetten als ik Bittorrent wilde gebruiken. Met die instelling geactiveerd werd mijn verbinding 'geknepen' zo leek het.

Misschien eens kijken of er op jouw router onder het kopje beveiliging dingen in te stellen zijn die verband zouden kunnen houden met de manier waarop Bittorrent je internetverbinding gebruikt?