Ziggo: Andere router/modem

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Amanush
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 18-06 09:30

Amanush

Saai persoon.

Topicstarter
Ik zat laatst te denken, zou het niet mogelijk zijn om een modem of router te kopen, het mac veranderen naar die van je Ziggo router, en je Ziggo router veranderen met diegene die jij hebt gekocht?

Ik weet dat MAC veranderen wel in Linux kan, maar kan het ook in dat soort devices?

Wat denken jullie en wat raden jullie aan?

Ga tot de luiaard, gij mier! Zie haar wegen en wordt wijs.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Microkid
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 05:55

Microkid

Frontpage Admin / Moderator PW/VA

Smile

Je verhaal is erg warrig. Ik weet niet wat je wilt bereiken. Als je een eigen router wilt gebruiken achter een Ziggo modem dan kan dat altijd al. En als je het Ziggo modem alleen als modem wilt gebruiken niet niet als wifi router kan je het modem in bridge mode laten zetten, zodat je er je eigen router achter kan hangen. Het modem vervangen door iets anders lijkt me lastig, het gaat hier immers om een kabel modem waarbij het Mac adres aan jouw abonnement gekoppeld is.

4800Wp zonnestroom met Enphase
Life's a waste of time. Time's a waste of life. Get wasted all the time and you'll have the time of your life.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MikeOO
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 09:31
Inderdaad heel eenvoudig en kun je gewoon doen zonder clonen en is gewoon toegestaan.


1. Modem door Helpdesk in Bridge mode laten zetten
2. Stroom eraf van het modem.(stekker uit stopconcact)
3. Andere router aansluiten op het Ziggo modem.
4. Stekker weer in stopconact van modem en 1 minuut wachten.
5. Stekker weer in stopcontact van eigen router en router instellen.
6. Klaar

Door punt 2 en punt 4 meld je het nieuwe MAC adres aan bij Ziggo. Als je dit niet zou dan doen dan werkt internet niet omdat het oude MAC adres nog geregistreerd staat. Door de stroom er tijdelijk af te halen meld het modem netjes het nieuwe MAC adres aan.

[ Voor 25% gewijzigd door MikeOO op 21-02-2014 08:00 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MediaZoo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 14:16
een CMTS kijkt niet alleen naar een MAC adres maar meerdere factoren om te bepalen of het modem een bootfile met een actieve verbinding met internet mag krijgen. Een andere modem plaatsen en het mac adres clonen is niet de oplossing.