Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rickkamminga
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 04-02 12:43
Hallo tweakers,

Mijn zusje was aan het werk op haar pc, en plotseling viel haar beeld weg en ging de gpu-fan op 100% draaien. Ik heb er meteen even naar gekeken. Het wisselen van voeding en PCI-e slot hielp niet. Gelukkig had ik nog een identieke kaart liggen van een vroegere crossfire opstelling dus die heb ik er in geprikt. De computer werkt weer gewoon.

Maar nu is mijn vraag, is de videokaart kapot? Ik heb geen ander systeem waar ik dat in zou kunnen testen. Zonde, aangezien de garantie verliep op 29-december-13.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Frozen
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 25-08 16:09

Frozen

2e Reviewer van het Jaar

Denk het wel... misschien is het handig om de specs van de pc even te posten.

Voeg me gewoon toe op LinkedIn, iedereen is welkom!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verkeerde discussie sorry

[ Voor 87% gewijzigd door Verwijderd op 18-01-2014 15:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hann1BaL
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 15-09 08:58

Hann1BaL

Do you stay for dinner?Clarice

Dat klinkt wel echt als een defecte kaart. Ik zou niet zomaar direct opgeven wat betreft garantie. De kaart had nooit nu al defect mogen zijn. Vaak is er nog wel wat te regelen met coulance. Zeker omdat het nu echt NET na de garantieperiode is. Ik zou er in ieder geval nog even werk van maken