• Godsgrave
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 23-03 12:55
Ik ben op zoek naar waterkoeling, maar geen closed waterkoeling. (dus die je zelf nog in elkaar moet zetten)
ik ben opzoek voor een CPU waterkoeler voor mij I7 3770k (socket 1155) en een water koeler voor mijn 2 MSI gtx 770.

kan iemand mij hier mee helpen, ik heb er zelf nog niet veel verstand van en kan op de vergelijking sites niks vinden over waterkoeling die niet closed is.

alvast bedankt

  • Gravit0n
  • Registratie: Januari 2010
  • Niet online
Closed loop kun je zelf niet in elkaar zetten, zoals Corsair's Hydro serie. :)

  • MitchelDZ
  • Registratie: Maart 2013
  • Laatst online: 18-07-2025
Godsgrave schreef op donderdag 02 januari 2014 @ 11:35:
(dus die je zelf nog in elkaar moet zetten)
Dat heet een 'custom loop'.

Tweakers forum staat welkbekend om een vriendelijke gemeenschap. Echter wordt er vaak niet gereageerd op te open vragen. Ofwel, doe wat meer ronderzoek voordat je post.

Op internet(fora) staan veel beginners guides en voorbeelden.
Te zien aan je opleiding (ICT beheerder) zal je geen moeite hebben met het lezen van deze informatie: http://lifehacker.com/594...ter-cooling-your-computer.

Een welbekende webshop voor watercooling in Nederland is High Flow.

Tweakers is a temp thing