toetsenbord met verlichting

Pagina: 1
Acties:

  • mitsumark
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 22:16
Ik ben voor de schoonouders op zoek naar een 'goedkoop' toetsenbord met verlichting en fysieke volume knoppen (bij voorkeur onder de 30 euro, maar zeker onder de 60 euro).

Ik had eigenlijk de pricewatch: Speedlink Darksky LED Keyboard (US Layout) in gedachte, maar die is opeens niet meer leverbaar.

De goedkopere pricewatch: Trust eLight LED Illuminated Keyboard heeft helaas geen volumeknoppen.

De nog veel goedkopere pricewatch: Sharkoon Skiller heeft zo'n lelijke draak vol in het zicht.
(of kan ik die eruit slopen?)

Welke denken jullie dat het beste voldoet aan mijn eisen?
http://tweakers.net/categ...TNYIe1FX3zWU9aEJjyhZzSukF

Of zijn er nog meer met verlichting maar dat het er niet bij staat?

  • SuperSjoerd
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 30-01 20:43
De medion viel mij op in de pricewatch. Heeft zowel verlichting als een volume knop

Medion Erazer USB QWERTY GAMING TOETSENBORD X81005
pricewatch: Medion Erazer USB QWERTY GAMING TOETSENBORD X81005

Intel Core I7 3770 | 16GB DDR3 | Asus P8P67 | 16TB Random HDD's | 265GB Samsung 830 | HD7970


  • mitsumark
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 22:16
http://nl.hardware.info/r...nk-niet-helemaal-verlicht
"Alleen het woord Erazer in de spatiebalk en de belettering van de WASD-toetsen is verlicht. De andere toetsen blijven in het donker moeilijk af te lezen omdat de letteropdruk niet doorschijnend is. Alleen de randen zijn verlicht."
Jammer... verder voldoet hij inderdaad wel.

  • RobinHood
  • Registratie: Augustus 2011
  • Niet online

RobinHood

Touch grass? Ben geen tuinman!

pricewatch: Corsair Raptor K30 (Int'l English) is wel wat duurder, en een beetje vreemd qua toetsen, maar heeft wel lampjes en volumeknoppen.

People as things, that’s where it starts.


  • erusnex
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18-09-2021
SuperSjoerd schreef op dinsdag 24 december 2013 @ 12:53:
De medion viel mij op in de pricewatch. Heeft zowel verlichting als een volume knop

Medion Erazer USB QWERTY GAMING TOETSENBORD X81005
pricewatch: Medion Erazer USB QWERTY GAMING TOETSENBORD X81005
Ik heb dit toetsenbord. Maar dan de AZERTY-versie. Heel goed toetsenbord , toetsen & letters zijn zeer duidelijk. EEN ECHTE AANRADER

  • erusnex
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 18-09-2021
mitsumark schreef op dinsdag 24 december 2013 @ 14:50:
http://nl.hardware.info/r...nk-niet-helemaal-verlicht
"Alleen het woord Erazer in de spatiebalk en de belettering van de WASD-toetsen is verlicht. De andere toetsen blijven in het donker moeilijk af te lezen omdat de letteropdruk niet doorschijnend is. Alleen de randen zijn verlicht."
Jammer... verder voldoet hij inderdaad wel.
ikzelf heb dit toetsenbord en ben er alleen maar tevreden over.Alle letters & toetsen zijn goed zichtbaar.

  • Sinner
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 13-12-2023

Sinner

PSN-ID: SINNER-BIH1970

Goed zichtbaar is niet hetzelfde als 'verlicht'..

Verwijderd

Is dit wat? pricewatch: CM Storm Devastator - Gaming Gear Combo, is zo'n 40 euro inclusief verzenden maar er zit wel een bijpassende muis bij. Is wel schaars op dit moment.

Ben zelf ook op zoek naar een soortgelijk toetsenbord. De Speedlink Darksky heb ik hier http://www.gameselection....rkskykeyboard-p-2251.html op voorraad gezien maar of dat klopt weet ik niet. Ik ken de winkel verder niet. Het bord schijnt hetzelfde te zijn als een Revoltec Lightboard XL3 en de reviews daarvan zijn matig tot voldoende.

Dat Medion toetsenbord heeft schijnbaar een oude versie met doorschijnende letters en een nieuwe zonder. De reviews ervan zijn wel enthousiast. Bij inschrijven voor de nieuwsbrief krijg je 15 euro korting op je eerste aankoop. Dan is die inclusief verzenden zo'n 23 euro.
Edit: er staan twee Medion Erazer X81005 keyboards op de site, nummers 20047324A1 voor 29,95 euro en een 20053375A1 voor 39,95.

Edit 2: heb me ingeschreven voor de nieuwsbrief van Medion en de mail met korting geldt bij de eerste aankoop en vanaf 199 euro.

[ Voor 17% gewijzigd door Verwijderd op 27-12-2013 00:23 ]


  • mitsumark
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 22:16
Bedankt voor de reacties allen.
Aangezien het eigenlijk geen game tobo moet zijn (in ieder geval niet qua uiterlijk) viel het nog niet mee.
Afgelopen dagen dacht ik voor de corsair raptor k30 te gaan, maar die vond ik eigenlijk wat te duur, is vrij dik en heeft daarbij geen palmrest.
In mn zoektocht om de draak van de sharkoon skiller te verwijderen/slopen/dimmen kwam ik echter de sharkoon-nightwriter tegen, precies wat ik zoek (zou gelijk zijn aan de speedlink darksky led).
http://tweakers.net/pricewatch/zoeken/?keyword=nightwriter
Kwalitatief gezien is het waarschijnlijk ook niet de beste, maar dat zien we over een tijdje wel weer.

[ Voor 13% gewijzigd door mitsumark op 27-12-2013 16:22 ]

Pagina: 1