Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CAP-Team
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 01-10 22:10

CAP-Team

XBL: CAPTeam

Topicstarter
Ik werk bij een zorginstelling voor mensen met een verstandelijke handicap als technisch en functioneel applicatiebeheerder.

Dit jaar is het er niet van gekomen om een cursus of wat ook te volgen, en volgens mijn manager sta ik voor volgend jaar vooraan in de rij :)
Ik mag dus een cursus of opleiding volgen, hoeft niet perse functie gerelateerd te zijn.

Mijn ICT interesse is vrij breed, maar wat is nu een nuttige cursus of opleiding om te volgen waar ik niet alleen binnen deze toko wat aan heb? Zat zelf aan iets van SQL server dba te denken of iets dergelijks.

Hebben jullie goede suggesties?

Microsoft Surface Pro 6 | Samsung Galaxy S21FE | XBOX Series X


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Waar liggen je interesses? Is een cursus CCNA iets voor je? Of een opleiding voor één of ander MS-certificaat,...

Imho, ik zou zoeken naar een opleiding die je ofwel zelf enorm graag doet, of één waar je een officieel diploma/certificaat voor krijgt. Als je die kan combineren, is het natuurlijk ideaal.

Ook al eens gedacht aan een taal-opleiding, bvb. om je Frans op te poetsen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sport_Life
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 00:03

Sport_Life

Solvitur ambulando

Wat raadt je manager aan?

PV: 9360 WP WZW/ONO | Warmtepomp: Toshiba Estia 8kW 3fase | A+++ | Zappi v2.1


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CAP-Team
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 01-10 22:10

CAP-Team

XBL: CAPTeam

Topicstarter
nee ccna lijkt me niet wat, ook totaal geen kaas van gegeten en ik kom er ook nooit mee in aanraking.
een Microsoft certificaat lijkt me wel wat, of iets als ITIL.
Ik dacht dat met 5 jaar Frans op MBO niveau wel dit wel voldoende was :)

Microsoft Surface Pro 6 | Samsung Galaxy S21FE | XBOX Series X