Toon posts:

Twee netwerken

Pagina: 1
Acties:
  • 133 views

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb twee geactiveerde netwerkpoorten op mijn PC en een vrij ingewikkeld setup met twee internet connecties. Moet daar nu iets in veranderen en ik snap net even niet hoe en of het wel kan.

Ik wil op een poort het interne netwerk hebben (met de servers etc) en al het internet verkeer via de andere poort leiden. Wat voor instellingen zijn daarvoor nodig?

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

wat denk jij, dat wij kunnen raden hoe jouw "vrij ingewikkelde setup" er uit ziet. en dan ook maar wat instellingen moeten raden ?

maar ik doe wel een gooi.

Gooi een internetverbinding er af en bridge of nat de andere poort

[ Voor 27% gewijzigd door Fish op 03-12-2013 17:52 ]

Iperf


  • DJSmiley
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 13-11 18:21
We willen je hier prima helpen, maar dan hebben we wel de relevante info nodig.

We hebben hier geen glazen bol. Als je de setup zelf niet (meer) snapt, hoe moeten wij het dan überhaupt gokken?

Je zal toch duidelijk moeten krijgen hoe het nu zit. Teken het desnoods even uit en noteer minstens de gebruikte IP reeksen erbij, en concreet waar je tegenaan loopt.

Wat heb je zelf al geprobeerd en wat lukt er exact niet?

Met die info mag je prima een topic openen, maar dit topic heeft op deze manier weinig nut.

Dit topic is gesloten.