MSATA SSD word alleen herkend in Intel RST

Pagina: 1
Acties:

  • LLEEDD
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 25-12-2025
Hallo,
ik heb een msata ssd van 32 gb geïnstalleerd in een Medion E6232 (MD99070) laptop. Helaas word deze nergens herkend behalve in de Intel Rapid Storage Technologie software, echter staat er bij status incompatible. RST weet wel dat hij op controller 0 poort 1 zit. Ook weet hij de grootte, serienummer, model en firmware te achterhalen. In de bios word hij ook niet herkend en ook in explorer, disk manager word niets gevonden.
Ik dacht dat ik misschien een bios update moet doen zodat hij herkend word maar helaas is deze niet beschikbaar op de medion website.

Iemand en idee?

  • Lothlórien
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 08:24
Als ik google op "Medion" en "whitelist" krijg ik het vermoeden dat deze niet herkend wordt vanwege een whitelist check.
in dat geval zou je op de één of andere manier aan een custom ROM moeten komen, maar hier heb ik geen kaas van gegeten.

  • _Dune_
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 25-01 16:02

_Dune_

Moderator Harde Waren

RAID is geen BACKUP

Ik denk dat je eerst zou moeten kijken of betreffende SSD überhaubt geschikt is vor de RST technologie, zover mij bekend is niet elke SSD hier geschikt voor.

Om welke SSD gaat het exact?

Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/


  • LLEEDD
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 25-12-2025
Het gaat om de volgende ssd:
http://www.samsung.com/gl...l?iaId=831&productId=7542

Zou inderdaad wel kunnen dat hij geen rst ondersteund..