Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

advies nodig wat zal ik upgraden?

Pagina: 1
Acties:

  • mtotheh
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 12-10 11:33
Beste,

Doordat BF4 nog niet helemaal soepel loopt zou ik graag wat advies willen over wat het beste is om up te graden, ik zat zelf te denken aan een videokaart(R9 280X +- 250 euro wil ik er wel voor uitgeven) en een nieuwe setje werkgeheugen 2 x 4GB.

Dit is de configuratie nu:
- mobo: P7P55-LX
- proc : i7 860 @ 3.5ghz
- gehg : 4GB OCZ reaper DDR3
- vidk : Sapphire 6950 1GB
- ssd : samsung 840 pro 128GB(hier staat windows 7 en BF4 ook op)

hoop dat iemand mij goed advies kan geven wat het verstandigste is.

  • HammieDuDe
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 13-11 13:42
Je geeft je eigen antwoorden al, waarschijnlijk is het de combinatie van je geheugen en videokaart. Je geheugen ( 4gb ) is met een standaard draaiende windows 7 install al voor de helft gevuld, plus een zware game als BF4 ga je hier snel tegen problemen aan lopen.

Als ik jou was zou ik eerst eens een geheugenupgrade doen alvorens je gaat kijken naar een andere videokaart. Kijk eerst eens wat dat voor een winst met zich mee gaat brengen.

Achterhoek | Loxone | PUHZ-SW75YAA + ERSD-VM2D | 12.200wp PV | Zehnder Q600


  • mtotheh
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 12-10 11:33
Bedankt voor je reactie, het klopt dat ik mijn eigen antwoorden geef, maar ik was hier niet 100% zeker van, ik zal eerst jou advies opvolgen en er 8GB van maken en kijken of het daarmee verschil maakt.