Daardoor is het dus pseudo 120Hz, of eigenlijk gewoon 100Hz zoals we dat hier in Nederland noemen, wat een paneel met een vernieuwingsfrequentie van 60Hz is en 60Hz Black Frame Insertion / Backlight Blinking.
Dat kun je met een hogesnelheidcamera niet vastleggen aangezien een camera heel anders werkt dan ons oog. Test is dus nutteloos in deze.
En idd 120hz door frameinterpolatie is niet echt wenselijk. Maar dit zijn dingen die de doorsnee consument niets interesseert en ook niet opvalt.
Beeldinterpolatie kan juist wenselijk zijn aangezien dat juist hetgeen is wat grotendeels motion blur tegengaat bij LCD televisies. Wil je absoluut geen soap opera-effect en geen motion blur, dan ben je simpelweg toegekend aan plasma.
Wat betreft 4K, je levert natuurlijk in. Maar jij en ik zijn een van de weinige die het zo goed mogelijk willen hebben.
Waarom begin je er dan over dat dit interessant is als de starter van dit topic hier in eerste instantie niet eens in geïnteresseerd is. Erg vreemd dat dit uit de mond van een zogenaamd ISF kalibrateur komt.
Ook durf ik te zeggen dat het merendeel zijn spul download van internet. De meeste mensen kijken naar gecomprimeerd spul. De meeste mensen zien het verschil niet tussen een stream en een originele bluray.
Dat heeft niets te maken met zien, maar met weten. Door mensen zoals jij die de hype op pixels leggen, denkt men dat pixels garant staan voor kwaliteit. Ditzelfde geldt exact voor camera's waar men zoveel als mogelijk megapixel wil hebben in zijn of haar camera en niet weet dat er meer is dan dat. Ondertussen zullen ze het verschil heus wel zien, maar men wordt dom gehouden door marketingtrucs die onjuiste informatie geven.