Aankoop advies USB wireless Adapter

Pagina: 1
Acties:

  • maikelV2
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 14-04-2024
Beste,

Onlangs ben ik met een kameraad van mij een bedrijfje gestart.
Nu hebben we behoefte aan een internetverbinding, er is geen mogelijkheid tot een vaste verbinding helaas.
Na een hoop geklungel zijn we er achter gekomen dat via het telefoon netwerk het niet mogelijk is, we hadden vaker geen verbinding dan dat we wel verbonden waren.

Nu mogen we gebruik maken van de wifi van een nabijgelegen boerderij, echter mag daar niks aangepast worden omdat ook hun een hoop drama hebben gehad en het nu dan eindelijk werkt.(begrijpelijk)
Er moet een afstand van circa 40 meter overbrugt worden, zelf heb ik ondervonden dat met een geleende TP-Link WN8200ND we "slechts" 1 streepje verbinding hebben.

Nu is mijn vraag, waar moet ik op letten als ik zelf een betere koop, het aantal dbi van de antennes of het vermogen? de WN8200ND heeft 2 antennes van 5 dBi en een vermogen van 500 mW.
Verder is het belangrijk dat het ook onder Windows XP werkt (bepaalde software die we gebruiken werkt niet onder 7 of 8 ).
Het budget bedraagt €30-€40.

Alvast bedankt,

Maikel

  • Detmer
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 23:36

Detmer

Professioneel prutser

De TP-Link WN8200ND is een ontvanger, je zult hiermee iets winst kunnen halen bij een betere ontvanger, maar het probleem is vooral de 'zender', die niet sterk genoeg is om tot aan jullie een goed signaal te geven.

Verkoopt gebruikte computers, laptops en meer: https://tweakers.net/aanbod/user/412392/ | https://www.ipsumcomputerservice.com