Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.
Toon posts:

pc gaat niet aan tenzijn ik eerst alle kabels loshaal

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

ik heb een pc in elkaar gezet welke voor de rest prima functioneert. Ik heb echter een raar verschijnsel wat ik overigens al de eerste keer had nadat ik de pc in elkaar had gezet. Zodra ik de pc aanzet gebeurd er niets. Het motherboard ledje brand. Zodra ik alle kabels (usb, 5.1, lan, dvi) eruit haal en de voedingskabel laat zitten en vervolgens op de aan knop druk, dan start de pc op. Ik heb het ook al eens geprobeerd om kabel voor kabel los te halen (usb, 5.1, lan, dvi?) maar dat maakt geen verschil. Alle kabels loshalen op voedingstekker na werkt wel.

iemand enig idee?

gr. John

  • Techrvw
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 13-11 21:25

Techrvw

https://techrvw.com/ | TikTok

Ik heb hier geen verstand van maar gooi het er gewoon in!
Gebruiken die kabels allemaal niet teveel stroom dat ie de belangrijke componenten niet van stroom kan voorzien? Heb je niet een sterkere Power supply nodig?

Al een power drain geprobeerd? Stroom kabel loshalen en de rest erin, aan knop dan even 10-15 seconden ingedrukt houden. Stroom kabel terug plaatsen en kijken wat ie doet :)

Nogmaals, geen verstand van de Power supply haha misschien helpt het! ;)

https://techrvw.com/


  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 23:51
En als je hem opstart met alleen USB, Alleen 5.1, alleen DVI?