Het zegt nog niet alles, want ik heb ook moederborden gehad (laptop metname) waarbij het geheugen wel in CPU-z staat maar verder niet werkt in de PC zelf (het beruchte 'heb de helft van het geheugen' probleem).
Nu is het tegenwoordig niet zo vaak meer aan de orde, maar paar jaar terug (DDR1 tijdperk) moest heel goed opletten op je memory-density. Ik kwam ook al een paar keer op de koffie dat de ene niet werkt met de ander.
Daarom ben ik ook geen fan van om met verschillende merken geheugen in 1 PC te werken (geheugen upgrades doe ik ook niet, vervang alles dan, oude eruit nieuwe erin).
Als geheugen onderling niet samen wil werken verschillen de resultaten weer per moederbord.
De een start op, geeft gewoon het geheugen aan in de BIOS , start Windows, maar doet niks met het extra geheugen (word niet 'gezien' door Windows).
De ander start op, geeft gewoon het geheugen aan in de BIOS, en hangt vervolgens (Windows start niet).
Weer een ander start op, geeft in de BIOS het geheugen al niet goed aan, start verder wel door en Windows ziet het extra geheugen ook niet.
En dan kun je ook nog hebben, PC doet niks (of piept maar verder geen beeld)
(zijn nog wel meer mogelijke varianten, te veel om op te noemen).
Dus ik verwacht eerder dat 2 verschillende merken in dit geval niet samen willen werken.
De density is vaak moeilijk te achterhalen, fabrikanten noemen vaak alleen de snelheid en timings, maar density is een veel groter 'probleem' als het om compatibiliteit gaat tussen verschillende geheugens (merken/types).