Buzz Aldrin Space Program Manager: Early Access Released!

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bangkirai
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 30-09 20:03
Ik weet niet als er mensen zijn, die deze game/simulatie in de gaten houden.
Hij wordt gedeeltelijk in samenwerking met Buzz Aldrin ontwikkeld door Slitherine.

Grafisch ziet het er op de plaatjes wel leuk uit, heb de early access zelf nog niet gespeeld, heb hem wel gekocht al :D

Ik heb helaas geen tijd om is uit te zoeken, hoe je een goede start topic maakt, echter volgens mij zitten er genoeg fans op tweakers, die de oude versie jaaaaren terug nog hebben gespeeld, vandaar dat ik toch een topic start.

Leuk detail bij de duurste contributor optie: je mag als je wilt een plaatje opsturen, die ze dan, afhankelijk van de ruimte gaan gebruiken voor de foto's van het personeel wat je kunt inhuren.
Voor meer info: http://www.slitherine.com/SPM_EA_ApolloTier

Even wat links:
http://buzzaldrin.com/com...ns-space-program-manager/
http://www.slitherine.com/BA_SPM_EarlyAccess

interessante dev forum post: http://slitherine.com/forum/viewtopic.php?f=226&t=45277




Sorry voor de niet zo uitgebreide topicstart.

[ Voor 4% gewijzigd door bangkirai op 30-10-2013 17:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Player1S
  • Registratie: Maart 2008
  • Nu online

Player1S

Probably out in the dark

Kan hier even geen filmpjes kijken maar dat ziet er uit als een remake van Buzz Aldrin's Race into Space.

Tijd terug al de freeware remake (zonder grafische update) gedownload. Verslavend maar moeilijk spel. Ga hier wel even in duiken denk ik.

Q: Can we keep politics out of punkrock pls? A: FUCK NO YOU FASCIST PIECE OF SHIT!