Toon posts:

beeldscherm besturingsprogramma werkt niet meer en is herste

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo Tweakers,

Ik zit al een poosje met een probleem. Mijn laptop loopt vaak vast met de volgende melding na een tijd:

Afbeeldingslocatie: http://i41.tinypic.com/2a98syb.png

Hoe kan dit, en belangrijker, is het op te lossen? Ik breng binnenkort mijn laptop naar een computer specialist om hem een beurt te geven ( stof uitspuiten, etc.) Zal hij dit op moeten lossen, of kan ik dat zelf ook?

Graag hoor ik van jullie,

Marnix.

  • kendo
  • Registratie: Maart 2009
  • Niet online
Je kan de driver opnieuw installeren, of de laptop, via windows herstel teug zetten naar een punt waarop de driver nog wel werkte.

Graag wat meer info over het model/type laptop dat je hebt!

R7 5800X3D//MAG B550 Tomahawk//RX6900XT//DDR4 32GB 3200MHz//M.2 980 1TB//MSI Optix MAG274GRF


  • Debtor
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 07:08
Probeer eerst het volgende is:
Ga naar Configuratiescherm / Systeem / Apparaatbeheer.
Klik dan op Beelschermadapters. Daar zie je je videokaart staan. Klik er met de rechtmuis op en klik dan op installatie ongedaan maken.

Herstart dan je laptop en installeer de laatste drivers opnieuw. Misschien handig om deze eerst even te downloaden.

  • HKS-Skyline
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 27-01 21:23

HKS-Skyline

Vroooom ?

mocht het bovenstaande allemaal niet werken, test dan de videokaart:

download Furmark:
http://www.ozone3d.net/benchmarks/fur/

Laat furmark een half uur tot een uur draaien en zorg er voor dat de koeling van de laptop niet word gehinderd.
Kijk of je vreemde blokjes of strepen in het beeld ziet of dat je laptop niet uit valt. Als een van die dingen gebeurd dan is waarschijnlijk je videokaart defect of kan deze niet voldoende worden gekoeld omdat mogelijk de ventilator/radiator vol met stof zitten.

Verwijderd

Ik had dit ook met mijn nvidia kaart, waarschijnlijk een driver probleem, downgraden naar oudere drivers was bij mij de oplossing. Ik had ook last van random systeem freezes.