Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Samsung Galaxy Note 3: dure krachtpatser

Pagina: 1
Acties:

  • spNk
  • Registratie: Mei 2007
  • Laatst online: 25-10 00:27
De Adreno 330-gpu in de Note 3 is flink krachtiger dan de Adreno 320 in de Snapdragon 800 en de S4 Pro

800 moet 600 zijn?

  • Railgunner
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 21-11 14:25
Nog iets over deze review:

reviews: Samsung Galaxy Note 3: dure krachtpatser

Eerst wordt het volgende gesteld:
We zijn inmiddels alweer bij de derde Galaxy Note aangeland en het is overduidelijk dat grote smartphones een blijvertje zijn. Sony introduceerde deze zomer zijn 6,4"-Xperia Z Ultra, Huawei heeft zijn 6,1"-Ascend Mate, Nokia komt naar verwachting met de 6"-Lumia 1520 en dit najaar komt HTC waarschijnlijk met de 5,9"-HTC Max. Je zou het 5,7"-scherm van de Note 3 in vergelijking met die andere toestellen bijna klein noemen.
En vervolgens:
Op papier heeft de Note 3 dus alles in huis om de grootste, beste en snelste Android-smartphone van dit moment te zijn.
Hoe kan de Note 3 de grootste Androidsmartphone van het moment zijn als de Xperia Z Ultra in de zomer al geïntroduceerd is en een groter scherm heeft?

Intel Core i7-6700 | 16 GB | GeForce GTX1060 6 GB | 850 EVO 500 GB SSD + 1 TB HDD | 34" QHD | Logitech G5 | Win10 Pro ESU
Apple iPad 2025 128 GB | Apple iPhone 15 Pro 128 GB | Sony 49" 4K Android TV | Sony 5.1 Blu-Ray home cinema


  • WoutF
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 22-11 22:01

WoutF

Hoofdredacteur
Fixed en fixed :)

Verwijderd

Ik gok dat dit niet direct een puntje van deze review is, maar eerder van de pricewatch waar specificaties worden bewaard. In het rijtje met WiFi features worden de ondersteunde WiFi specificaties genoemd in de volgorde a, ac, b, g, n. Dat terwijl ac nieuwer is dan n, ik zou dus een rijtje verwachten als a, b, g, n, ac.

  • Mooijekind
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 21:54

Mooijekind

Manager Product Content
Deze specs kunnen we alleen op een alfabetische volgorde tonen en niet op oud-nieuw volgorde.
Dit is mede gedaan om de leesbaarheid te vergroten.

In dit geval valt het nog te doen , maar wat als er veel meer waardes achter elkaar staan.
Als voorbeeld even deze processorkoeler waar er bij socket meerdere waardes staan
Cooler Master Hyper 412S