• almightyarjen
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 20:38

almightyarjen

When does the hurting stop?

Topicstarter
Ik heb een sony HX9V compact camera waarmee ik regelmatig video's maak op 1920x1080 50p. Ik zit erover te denken om een action cam aan te schaffen. Ik zie echter dat de meeste/alle action cams een formaat van 1920x1080 30p hanteren. Het aantal fps is dus verschillend. Ik bewerk en voeg mijn video's altijd samen in Cyberlink Powerdirector. Kan een programma als Powerdirector omgaan met verschillende fps of moet ik één van de twee video's converteren? Zo ja, waar/hoe doe ik dat?

Patreon | Main Youtube | Work In Progress Youtube


  • ChojinZ
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 17-09 19:28
Of Powerdirector er mee om kan geen weet ik niet maar er zijn zat tooltjes op de markt die een conversie van de framerate kunnen doen:
https://www.google.nl/sea...org.mozilla:nl%3Aofficial

De resultaten verschillen echter behoorlijk. Je zal zelf even moeten kijken welk tooltje het meest aan je eisen voldoet.

Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640