Helemaal eens met de anderen: TS heeft geen enkele wettelijke verplichting richting de parkeerdekbeheerder want er is gewoon geen overeenkomst voor die periode. En van rechtswege heb je de verplichting ook niet. Kort en bondig briefje sturen: er is geen betalingsverplichting want er is geen overeenkomst gesloten.
Als er post komt voor een vorige bewoner open ik die nog niet eens. Heb ik contactgegevens van die persoon dan zal ik 'm op de hoogte stellen en verder houdt het gewoon op. Heb ik die gegevens niet dan stuur ik de enveloppen retour met een opmerking dat de betreffende persoon er niet meer woont.
Verder zou het voor mij een principekwestie zijn om - als ze het lef zouden hebben om er een deurwaarder op zouden zetten - er werk van te maken. Niet dat ik daarop zit te wachten overigens.
Als voorbeeld: bij de verkoop van een vorige woning is de exacte meterstand genoteerd en ondertekend door zowel ons als de nieuwe bewoners. Het energiebedrijf vond het echter nodig om een schatting te doen

, en uiteraard hoger. Het was maar 5 euro, maar we konden het niet terug vorderen omdat in de voorwaarden stond dat dat alleen bij bedragen boven 25,- euro kon. Volkomen belachelijk dus, want aantoonbaar onterecht. We hebben er dus simpelweg voor gezorgd dat ze die 5,- euro wel ruim kwijt zijn geweest aan afhandeling van onze e-mails, brieven en telefoontjes

. Verdienen doen ze maar aan energie die ze echt leveren.
Overigens, een gewone deurwaarder heeft geen enkele rechten boven iedere andere willekeurige persoon. Je kunt zo'n persoon dus sowieso toegang weigeren tot je huis. Een gerechtsdeurwaarder heeft wel meer rechten. Een bekende truc is trouwens een visitekaartje of brief met iets van gerechtsdeurwaarder erop, terwijl het een gewone deurwaarder betreft (dus iets van Jansen & Jansen Gerechtsdeurwaarders en Incasso). Veel mensen schrikken daarvan terwijl zo iemand nergens toe bevoegd is.
[
Voor 14% gewijzigd door
macnerd op 14-09-2013 01:18
]