Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

[Meuk items] Nieuwer verwijst naar eigen artikel

Pagina: 1
Acties:
  • 128 views

  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 11:39

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Topicstarter
Het viel mij net op, weet dus niet hoe lang het er al is, maar alle meuk items (even grove steekproef bij software gedaan) hebben alleen een link naar 'nieuwer' wat verwijst naar het artikel wat je al leest.

Ik merkte het bij het item meuk: VirtualBox 4.2.18, waar het nieuwere artikel meuk: Data Crow 3.12.3 moet zijn, en de oudere meuk: VueScan 9.2.24. Echter is er geen link naar ouder en de link nieuwer klopt ook niet.

Het probleem is niet alleen bij de recente items, ook oudere artikelen vertonen hetzelfde probleem. Er moet iets recentelijk zijn doorgevoerd, mogelijk sinds de laatste iteratie, waardoor dit niet meer functioneert.

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • Misha
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 14-11 15:20
Dit komt waarschijnlijk door een tussenrelease van laatst, waarbij een bug werd gefixed met artikelen die op hetzelfde tijdstip werden gepubliceerd. Die werden dan vervolgens daar niet getoond. In de komende iteratie hebben we nog wat gesleuteld aan de next/prev bij meuk, en met die verbetering is ook meteen deze bug gefixed :)

Dit topic is gesloten.